| Parameter | Value |
|---|---|
| Filter Type | Band Pass |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 2.45 GHz |
| RoHS | Compliant |
| Bandwidth | 100 MHz |
| Insertion Loss (dB) | 2 dB |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 877
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24366
Ext.Price$0.24366
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24366 | $0.24366 |
| 10 | $0.19236 | $1.92360 |
| 50 | $0.16770 | $8.38500 |
| 100 | $0.14620 | $14.62000 |
| 500 | $0.12226 | $61.13000 |
| 1000 | $0.11029 | $110.29000 |
| 3000 | $0.10118 | $303.54000 |
| 5000 | $0.09282 | $464.10000 |
| 10000 | $0.08515 | $851.50000 |
